Przerwa Świąteczna i Ferie w Alchemii

Rozpoczęliśmy szczególny i wyjątkowy dla wszystkich CZAS w Roku.  Na naszych salach w okresie grudniowym królować będą  świąteczne melodie.

Zachęcamy Was do ubierania akcentów świątecznych, gdyż planujemy różne animacje przygotowane przez naszych instruktorów. Będzie czas na wspólne zdjęcia, życzenia, nie zabraknie też niespodzianek!

                Zajęcia w Alchemii odbywają się do SOBOTY-  19 grudnia 2020.

Przerwa Świąteczna

                Od 20 grudnia 2020 do 10 stycznia 2021 zaplanowana jest przerwa świąteczna od zajęć regularnych- na ten czas wszystkie karnety pozostaną zamrożone.

                Od poniedziałku 11 stycznia 2021 wracamy do zajęć stałych oraz odbędą się NOWE NABORY – to okazja,  aby dołączyć do wybranych grup, wypróbować zajęcia i zostać z nami na stałe – szczegóły już niebawem.          

Ferie zimowe

Tej ZIMY stawiamy AKTYWNOŚĆ taneczną i sportową jako PRZECIWDZIAŁANIE skutkom siedzącego trybu życia,  a przy tym poprawę kondycji i odporności oraz doskonalenie umiejętności!

Dlatego specjalnie na ferie zimowe przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży dwie propozycje:               

Intensywne Warsztaty Taneczne dla grup turniejowych

W dniach 7-9 stycznia odbędą się 3-dniowe  Intensywne Warsztaty Taneczne dla naszych średnio- i zaawansowanych tancerzy. Zaplanowaliśmy  aż 6 godzin spędzonych wspólnie na treningach z naszą kadrą i z zaproszonymi gośćmi- szczegóły podano w grupach i zespołach, oczywiście służymy pomocą i informacją na recepcji.

Warsztaty są formą zgrupowania sportowego, nastawione są na rozwój i przygotowanie do pokazów.

Codzienne Warsztaty taneczno-akrobatyczne

W drugim tygodniu ferii tj w dniach 11 – 15 stycznia zapraszamy chętnych w wieku 7-10l i 11-13l. na warsztaty akrobatyczno – sportowe i taneczne, codziennie od pn do pt w godzinach od 10:00-14:00.

Zapewniamy cały przekrój zajęć począwszy od akrobatyki, hip hopu, disco, tik tok, latino, ćwiczeń rozciągających oraz treningu wzmacniającego.

W trakcie zajęć zapewniamy przerwę na posiłek regeneracyjny w formie II śniadania. Dla każdego uczestnika certyfikat i alchemiczny gadżet.

 Koszt 60 zł za dzień (270 zł za pakiet). Zapisy w recepcji lub tel. 501 528 460, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

             

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close