fbpx

Wraz z początkiem września rusza nowy sezon taneczny 2021/2022! Nowy rok to nowa praca, układy, ludzie i rozrywka! Dbamy o to, by uczestnikom i ich rodzicom, było jak najwygodniej się zapisać, dlatego już teraz udostępniamy dla Was – Drodzy uczestnicy i Drodzy Rodzice formularz online! Po wypełnieniu formularza, będziemy się z Wami kontaktować telefonicznie, w preferowanych przez Was godzinach.

Jak co roku, czekamy na Was!

Chcemy rozwijać i zarażać Was pasją tańca! Gwarantujemy Ci rozwój, nie tylko fizyczny, ale i osobowości, nawiązanie nowych znajomości z pasjonatami tańca, poztywną energię – bo taniec to zabawa i radość, wsparcie – Alchemia to zespół i brak miejsca na nudę – Alchemia organizuje obozy taneczne, udział w eventach i wyjazdy na ogólnopolskie turnieje taneczne!

Dla wszystkich nowych tancerzy Alchemii oferujemy jedną lekcję próbną GRATIS! Dzięki temu, zobaczysz jak wygląda nasza praca „od środka”, poznasz instruktorów i sprawdzisz nasz obiekt – sale z lustrami, szatnię i recepcję z poczekalnią – a to wszystko blisko centrum Wrześni.

Razem roztańczmy nowy sezon w Alchemii!

Gotowi na nowe wyzwanie?

Zapisy 2021/2022 już ruszyły!

Kategorie: Aktualności