O nas

Szkoła tańca Alchemia to pierwsza profesjonalna szkoła tańca we Wrześni, która z sukcesami działa już od 6 lat. Szkoła prowadzi zajęcia taneczne, akrobatykę, fitness, pole dance oraz lekcje indywidualne w wybranym przez tancerza stylu.

Cztery klimatyzowane sale, 250 m2 oraz lokalizacja w centrum miasta to coś, co nas wyróżnia! Zajęcia odbywają się u nas od poniedziałku do soboty i są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3,5 lat, młodzieży, a także osób dorosłych.  Specjalizujemy się w różnych stylach tanecznych, takich jak: balet, gimnastyka artystyczna, jazz, modern, hip-hop, dance-mix, taniec towarzyski, dancehall, latino mix.

W bogatej i wszechstronnej ofercie kursów tańca każdy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie.

Mamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską

Chcąc zagwarantować najwyższy poziom nauczania, zadbaliśmy o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Dlatego w Alchemii uczą nauczyciele nie tylko z talentem, pasją i miłością do tańca. To kadra złożona z wielokrotnych reprezentantów Polski w Mistrzostwach Europy i Świata w swojej kategorii, uznanych choreografów, członków federacji tanecznych, propagatorów sztuki na turniejach, eventach i międzynarodowych przedsięwzięciach tanecznych.

Alchemia podąża za światowymi trendami

Co roku oferta Alchemii ewoluuje. Staramy się dostosować nie tylko do wymagań stawianych nam przed uczestników naszych kursów, ale również do trendów światowych. Dzięki temu nasi tancerze rozwijają swoją pasję, nieustannie podnosząc poprzeczkę, ale również mogą z powodzeniem konkurować na najlepszych turniejach tanecznych ze znanymi i cenionymi szkołami tańca z całej Polski.

Dbamy o jakość czasu wolnego

Alchemia to przede wszystkim miejsce spotkań! To u nas zawiązują się przyjaźnie i rozpoczynają poza alchemiczne działania. Wszyscy świetnie bawią się nie tylko na zajęciach, ale również na imprezach i spotkaniach tematycznych. Co roku organizujemy bowiem warsztaty, zabawy z okazji Halloween, Karnawału czy Walentynek, a także wyjazdy do teatru. Do naszego grafiku na stałe weszły obozy oraz fit weekendy dla pań.

W Alchemii każdy znajdzie swój styl

Chyba nie było stylu tańca który, choć na semestr nie zagościłby na salach Alchemii. Na stałe, w grafik zajęć, wpisały się jednak najpopularniejsze.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy takie style tańca jak:

  • Hip-Hop
  • Gimnastyka artystyczna z elementami baletu
  • Dance Mix
  • Latino Dance Kids
  • Jazz & Show Dance
  • Akrobatyka
  • Pole Dance Kids

Dla dorosłych stworzyliśmy bogatą ofertę zajęć fitnesowych, Pole Dance, Tańca Towarzyskiego, Latino oraz NOWOŚĆ w tym sezonie hip-hop i dancehall.

Alchemia oferuje również oprawę artystyczną

Alchemię widać wszędzie! Nasi tancerze angażują się bowiem w wiele przedsięwzięć. Zajmujemy się też:

  • urządzaniem urodzinek dla dzieci
  • oprawą artystyczną eventów i imprez firmowych
  • organizacją wieczorów panieńskich

Szczególnie rozbudowaną mamy ofertę ślubną. Przygotujcie z nami swój Pierwszy Taniec, niezapomniane show taneczne dla gości, pary młodej czy oryginalne podziękowanie dla rodziców. Pomożemy Wam zrealizować każdy, nawet najbardziej oryginalny pomysł na choreografie!  Gwarantujemy, że ze swobodą opanujecie kroki, a przy tym będziecie się świetnie bawić, a efekt finalny zachwyci wszystkich gości !

Organizujemy również taneczne spotkanie dla Panny Młodej i ekipy jej przyjaciółek w stylach High Heels, Burleska, Bachata, Sexi dance, Pole Dance, w ramach niezapomnianego Wieczoru Panieńskiego.

Alchemia honoruje karty partnerskie

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zajęć  bez żadnych dodatkowych opłat w ramach posiadanych kart partnerskich: OKSYSTEM, MULTISPORT, FITPROFIT I SODEXO.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close