fbpx

Alchemia

o szkole tańca

Alchemia jest pośród Was od 8 lat. Nasze studio tworzą wspaniali instruktorzy, z ogromną bazą wiedzy i doświadczeń. Stworzyli zgrany zespół, który z pasją, zaangażowaniem i radością robi to co kocha. Przede wszystkim Alchemie tworzycie Wy – nasi Kursanci, których chcemy zarażać naszą dobrą energią. Dbamy o wszechstronność naszej oferty. Aby każdy z Was miał możliwość wyboru swojego wymarzonego stylu tańca, a także możliwość doboru stopnia trudności i tempa kursu.

Do Waszej dyspozycji, oddajemy 4 klimatyzowane sale z lustrami, odpowiednim nagłośnieniem, które pozwolą na doskonalenie kroków i obserwowanie swoich ruchów. Dysponujemy także recepcją razem z poczekalnią, szatniami i łazienkami. Aby komfort był na najwyższym poziomie. Szkoła tańca znajduje się blisko centrum Wrześni, co daje wygodny dojazd do naszej siedziby.

Nasza oferta to nie tylko lekcje tańca, ale i organizacja obozów, warsztatów. Zajmujemy się także przygotowywaniem zabaw, a także oprawą artystyczną – zorganizujemy urodziny Twojego dziecka, wieczór panieński w określonym stylu. Przygotujemy razem z Wami Wasz „pierwszy taniec„!

Bądź częścią niezwykłej historii tworzonej w Alchemii!

Gotowi na nowe wyzwanie?

Zapisy 2021/2022 już ruszyły!

NASZ ZESPÓŁ

uśmiechnięty i wykwalifikowany

Chcąc zagwarantować najwyższy poziom nauczania, zadbaliśmy o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Dlatego w Alchemii uczą nauczyciele nie tylko z talentem, pasją i miłością do tańca. To kadra złożona z wielokrotnych reprezentantów Polski w Mistrzostwach Europy i Świata w swojej kategorii, uznanych choreografów, członków federacji tanecznych, propagatorów sztuki na turniejach, eventach i międzynarodowych przedsięwzięciach tanecznych.

Partnerzy

Honorujemy karty

medicover-logo-prawidlowe
multisport-logo
fitprofit-logo
sodexo-logo