fbpx

Alchemia

o szkole tańca

Alchemia jest pośród Was od 10 lat. Nasze studio powstało z marzeń. Tworzy je zgrany zespół, który z pasją, zaangażowaniem i radością robi to co kocha. Przede wszystkim Alchemie tworzycie Wy – nasi Kursanci, których chcemy zarażać naszą dobrą energią. Dbamy o wszechstronność naszej oferty. Aby każdy z Was miał możliwość wyboru swojego wymarzonego stylu tańca, a także możliwość doboru stopnia trudności i tempa kursu. U nas znajdziesz zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Od baletu po hip-hop, od akrobatyki po pole dance, od tańca towarzyskiego po high heels. 

Do Waszej dyspozycji, oddajemy 4 klimatyzowane sale z lustrami, odpowiednim nagłośnieniem i sprżetem do ćwiczeń, które pozwolą na doskonalenie kroków i obserwowanie swoich ruchów. Nasz obiekt spełnia szereg wymogów sprawiających, że trenowanie jest komfortowe i przyjemne. Dysponujemy także recepcją razem z poczekalnią, szatniami i łazienkami. Nasza obsługa z uśmiechem odpowie na każde pytanie i wątpliwości. Szkoła tańca znajduje się blisko centrum Wrześni, co daje wygodny dojazd do naszej siedziby, a przy tym posiada parking.

Dbamy o to, aby uczestnicy naszych zajęć z roku na rok podnosili poziom swoich umiejętności i rozwijali się z wybranego przez siebie obszaru aktywności: tańca, pole dance, akrobatyki i szarf. Efekty naszej wspólnej pracy prezentowane podczas corocznej gali tanecznej lub/ i pokazach akrobatycznych/ pola dance na zakończenie sezonu tanecznego.

Alchemia to także sportowy klub taneczny, który reprezentuje nasz region na prestiżowych turniejach i zawodach ogólnopolskich. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów, w tym tytułu Mistrza Polski Federacji WADF z 2023 roku. U nas masz szansę występować na scenie, brać udział w pokazach, galach, klipach tanecznych, warsztatach, obozach i imprezach tematycznych.

Poza organizacją zajęć tanecznych dodatkowo zajmujemy się wynajmowaniem sal i organizacją urodzin dla dzieci, wieczorów panieńskich, eventów i pokazów w firmach. Możesz u nas wyćwiczyć pierwszy taniec, zamówić zajęcia indywidualne lub grupowe.

Współpracujemy od lat z placówkami oświatowymi prowadząc zajęcia w przedszkolach i szkołach. Wraz ze stowarzyszeniami i jednostkami samorządowymi organizujemy zajęcia dla wielu grup odbiorców, jak seniorzy, dzieci z świetlic środowiskowych czy dla członkiń kół gospodyń wiejskich. Instytucje te darzą nas zaufaniem w powierzaniu realizacji zajęć, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy jakość i rzetelność. Uświetniamy swoimi występami liczne imprezy i wydarzenia kulturalne na ternie Wrześni i Wielkopolski.

Alchemia Dance Studio to coś więcej niż tylko szkoła tańca. To miejsce z pasją, które tworzą wyjątkowi ludzie.  Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się sam! Tutaj przyjaźnie rodzą się na lata. 

Bądź częścią niezwykłej historii tworzonej w Alchemii!

Gotowi na nowe wyzwanie?

Dołącz do nas już dziś!

NASZ ZESPÓŁ

uśmiechnięty i wykwalifikowany

Chcąc zagwarantować najwyższy poziom nauczania, zadbaliśmy o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Dlatego w Alchemii uczą nauczyciele nie tylko z talentem, pasją i miłością do tańca. To kadra złożona z wielokrotnych reprezentantów Polski w Mistrzostwach Europy i Świata w swojej kategorii, uznanych choreografów, członków federacji tanecznych, propagatorów sztuki na turniejach, eventach i międzynarodowych przedsięwzięciach tanecznych.