fbpx

Zapisy do grup

Szukasz sposobu na aktywność fizyczną i sprawdzoną ofertę dla siebie lub dla Twoich bliskich? Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do Alchemii- pierwszej profesjonalnej szkoły tańca we Wrześni. Oferujemy szeroki wybór zajęć w tym: taniec, fitness, pole dance, akrobatykę i szarfy!

Czekamy na Ciebie z różnorodnymi stylami  o zróżnicowanym poziomie zaawansowania! 

Zapisy trwają- pozwól wyrazić siebie przez taniec! Jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z Alchemią – skorzystaj z lekcji próbnej i wybierz styl dla siebie.

Zajęcia ruszają od 11 września 2023, a nabory trwać będą przez cały wrzesień lub do wyczerpania miejsc w grupach.

WYBIERZ Z BOGATEJ OFERTY ZAJĘĆ:

 • Dla dzieci i młodzieży:
  • Balet- taniec klasyczny •Jazz & Modern • Show Dance
  • Hip hop oraz nowość- Break Dance
  • Akrobatyka • Szarfy • Pole Dance
 • Dla dorosłych solo i w parach:
  • Balet/ stretching • Salsa • Bachata • High Heels • Hip-Hop
  • Tango Argentino • Taniec towarzyski i Użytkowy • Pierwszy Taniec
  • Treningi Fitness • Pilates & Zdrowy kręgosłup
  • Tylko u nas – Szarfy i Pole Dance!

Zapraszamy dzieci już OD 4. roku życia!

TRWA TAKŻE NABÓR DO ZESPOŁÓW I GRUP TURNIEJOWYCH!

Formacje Alchemii rywalizują na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Jeśli kontynuujesz u nas naukę lub chcesz zapisać się do naszego studia, a na swoim koncie masz już doświadczenie z tańcem, energię, którą zarażasz zespół i nie obawiasz się występów przed publicznością – brzmisz jak idealny kandydat do zespołów i grup turniejowych Alchemii!
Zgłoś się do nas! Z pewnością zaprosimy Cię na zajęcia, które pozwolą zweryfikować Twoje umiejętności i zaangażowanie, oraz to, jaki styl tańca najbardziej Cię interesuje.

Po zajęciach zaproponujemy Ci grupę, w której mógłbyś się spełniać.

lat na rynku
0
grup tanecznych
0
kursantów rocznie
0
razy na podium
0

 CO NAS WYRÓŻNIA

 • Ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć!
 • Liczne sukcesy naszych zespołów i solistów, w tym tytuły Mistrzów Polski WADF!
 • Własna siedziba i profesjonalnie wyposażone sale do zajęć!
 • Wykwalifikowana kadra gwarancją jakości i rozwoju !

Alchemia Dance Studio to nie tylko szkoła tańca, ale także miejsce pełne pasji, które tworzą wyjątkowi ludzie. Z nami odkryjesz radość z tańca i zyskasz nowe umiejętności.

Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się sam! Tutaj przyjaźnie rodzą się na lata. Zapraszamy na zajęcia próbne, podczas których poznasz naszą atmosferę, zobaczysz nasze zaplecze i zadecydujesz o rozwoju swojej pasji!

Wypełnij zgłoszenie już dziś na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, by móc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i zaproponować najlepsze zajęcia dla Ciebie lub Twoich bliskich!

Gotowi na nowe wyzwanie?

Dołącz do nas już dziś!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przyjmujemy zapisy telefonicznie +48 501 528 460, poprzez formularz zgłoszeniowy, lub osobiście w naszej recepcji  w godz. 14:00-20:00 ( siedziba otwarta od 28 sierpnia 2023r)

W przypadku grup dziecięcych i młodzieżowych nabory trwają od sierpnia do końca września lub do wyczerpania miejsca w grupach. Wrzesień jest czasem na wybór rodzaju zajęć, stylu tańca, poziomu i grupy.

Celem zajęć jest nabycie i podniesienie poziomu umiejętności przez Uczestników z wybranego zakresu: tańca, pole dance, akrobatyki i szarf poprzez regularny udział w zajęciach, pracę w grupie, naukę techniki i choreografii oraz udział w pokazach i występach.  Dlatego też podpisywana jest umowa na udział w zajęciach na okres od października do czerwca z możliwością rozwiązania z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Efekty pracy Instruktora i uczestników są prezentowane  podczas corocznej gali tanecznej lub/ i pokazach akrobatycznych/ pola dance na zakończenie sezonu tanecznego. Udział w gali wiąże się z dodatkowym kosztem zakupu stroju i zobowiązaniem do regularnego udziału w zajęciach.  

W przypadku zajęć dla dorosłych nabory do grup trwają cały rok, w różnym czasie otwierane są nowe grupy pole dance i kursy tańca, niemniej większość startuje także we wrześniu i trwa do czerwca. 

W przypadku zajęć dla dzieci i młodzieży, jest stała opłata miesięczna, uzależniona od rodzaju zajęć. W przypadku zajęć dla dorosłych posiadamy karnety wejściowe z datą ważności. Ceny za zajęcia zależą od rodzaju tańca, ilości godzin tygodniowo i długości kursu. Możesz zapoznać się z naszym cennikiem na naszej stronie internetowej lub zapytać o niego w recepcji. Akceptujemy płatności gotówką, kartą lub przelewem bankowym

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 21:30 oraz w soboty w godzinach 9:00-13:00.  Stałe zajęcia regularne rozpoczynają się od poniedziałku 11 września 2023 i trwają do drugiej połowy czerwca. 

Tak, honorujemy karty partnerskie: Medicover Sport, Benefit Systems i PZU Sport na zajęcia taneczne, akrobatykę i fitness, z wyłączeniem zajęć pole dance i szarf. Karta/usługa musi być imienna na uczestnika zajęć.

Tak, istnieje możliwość wykupienia pojedynczego wejścia próbnego, na każdy rodzaj zajęć celem wypróbowania ich bez zobowiązań. 

W zależności od rodzaju zajęć ćwiczymy w skarpetkach/baletkach lub w butach sportowych. Należy bezwzględnie zmieniać obuwie do ćwiczeń.  Wskazany jest wygodny strój nie krępujący ruchów oraz spięte włosy. 

W przypadku pole dance ćwiczymy w krótkich spodenkach i bluzkach na naramkach- bez zamków, ostrych elementów i bez biżuterii.

W przypadku szarf ćwiczymy w długich leginsach i przylegającej bluzce z rękawkiem, z zakrytymi plecami i brzuchem by uniknąć przetarć skóry. 

W przypadku planowanej nieobecności należy ją zgłosić telefonicznie lub poprzez konto klienta w systemie zapisów „gymmanager”  z minimum ośmiogodzinnym wyprzedzeniem. Wówczas istnieje możliwość odrobienia zajęć na zaproponowanej grupie w trakcie ważności karnetu lub danego miesiąca, z zastrzeżeniem, że rodzaj zaproponowanych zajęć/ poziom grupy może się różnić. Niewykorzystane wejścia nie przechodzą na kolejny miesiąc. Szczegóły i zasady reguluje regulamin zajęć lub/i umowa.

W przypadku zajęć w parach zalecane jest posiadanie partnera/ partnerki. Niemniej zachęcamy do zgłoszeń, gdyż w przypadku  pojedynczych osób możemy zaproponować połączenie w parę na potrzeby kursu tańca z innym uczestnikiem zajęć nie posiadającym partnera/partnerki.