fbpx

Zapisy do grup

2022/2023

Zajęcia ruszają od 12 września 2022, a nabory trwać będą przez cały wrzesień lub do wyczerpania miejsc w grupach.

W Alchemii czekają na Ciebie zajęcia z różnorodnymi stylami tańca o różnym poziomie zaawansowania! Zapisy trwają  wybierz zajęcia dla siebie i pozwól wyrazić siebie przez taniec! Jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z Alchemią – skorzystaj z  lekcji próbnej i wybierz styl dla siebie.

ZAJĘCIA TANECZNE W ALCHEMII DZIELĄ SIĘ NA DWA GŁÓWNE BLOKI

  • zajęcia dla grup i zespołów z technik: balet, jazz, modern, show dance
  • zajęcia w stylu: hip-hop/street dance

Zapraszamy dzieci już do 4 roku życia!

PONADTO W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE SZEROKI WACHLARZ ZAJĘĆ GIMNASTYCZNO-AKROBATYCZNYCH

  • akrobatyka sportowa – zajęcia dla dzieci od 5 roku
  • akrobatyka sportowa z wykorzystaniem ścieżki gimnastycznej i sprzętu air track- dla dzieci od 6 roku życia
  • pole dance
  • NOWOŚĆ aerial silks czyli akrobatyka na szarfach- te zajęcia dedykowane są dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych.

RUSZA TAKŻE NABÓR DO ZESPOŁÓW I GRUP TURNIEJOWYCH!

Formacje Alchemii rywalizują na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Jeśli kontynuujesz u Nas naukę lub chcesz zapisać się do Naszego studia, a na swoim koncie masz już doświadczenie z tańcem, energię, którą zarażasz zespół i nie obawiasz się występów przed publicznością – brzmisz jak idealny kandydat do zespołów i grup turniejowych Alchemii!
Zgłoś się do nas! Z pewnością zaprosimy Cię na zajęcia, które pozwolą zweryfikować Twoje umiejętności i zaangażowanie, oraz to, jaki styl tańca najbardziej Cię interesuje. Po zajęciach zaproponujemy Ci grupę, w której mógłbyś się spełniać.

Przyjmujemy zapisy telefonicznie oraz osobiście w naszej siedzibie ( w godz 14:00-20:00), by móc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i zaproponować najlepsze zajęcia dla każdego uczestnika kontynuującego naukę lub rozpoczynającego przygodę z tańcem.

Zachęcamy do także do przesłania wypełnionego formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej, odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i radzimy- nie zwlekacie, gdyż liczba miejsc w każdej grupie jest określona. Chcemy szczególnie zadbać o komfort i bezpieczeństwo każdego z uczestników.