fbpx

SPORTOWY KLUB TANECZNY

ALCHEMIA WRZEŚNIA

Sportowy Klub Taneczny „Alchemia Września” jest klubem działającym na terenie powiatu wrzesińskiego i został zarejestrowany w styczniu 2021. Klub obejmuje swoimi działaniami dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat, wchodzących w skład zespołów tanecznych, oraz szkolących się indywidualne jako soliści/duety. W grupie tej większość zawodników trenuje intensywnie od 3-4 lat i jest nastawiona na rozwój umiejętności w dyscyplinach: taniec, akrobatyka, w stylach: jazz, modern, hip-hop.

Stawiamy na młodych ludzi! Naszą misją jest dzielenie się z dziećmi i młodzieżą pasją do tańca i sportu. Uczymy jak ważna jest samodyscyplina w uprawianiu aktywności fizycznej i uświadamiamy jak bardzo przyda im się to w dorosłym życiu. Nie oczekujemy, że wszyscy staną się profesjonalnymi tancerzami, ale jeśli mają szansę na taneczną przygodę, chcemy, żeby była na najwyższym poziomie.

Nasze grupy i zespoły reprezentują nasz region na prestiżowych turniejach i zawodach ogólnopolskich. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów, w tym tytułu Mistrza Polski Federacji WADF z 2023 roku. U nas masz szansę występować na scenie, brać udział w pokazach, galach, klipach tanecznych, warsztatach, obozach i imprezach tematycznych.

Gotowi na nowe wyzwanie?

Dołącz do nas już dziś!